banner-topp-1Slide thumbnail

VELKOMMEN TIL

Ringerike Svømmeklubb

banner-topp-2

LEK OG MORO

Hos oss har du muligheten til å
være sammen med venner og få nye venner

banner-topp-3

VÅRE VERDIER

Redder Liv
Svømming for alle
Kurs og konkurranser

Vi vektlegger idrettsglede og utvikling av vennskap.

Svømming skal være gøy. Hos oss har du muligheten til å være sammen med venner og få nye venner. Vi legger vekt på mestring og læring av ferdigheter.

Samarbeidspartnere 

Aktuelt

Sponsorer 

Treningstider

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
A-gruppa
09:00 - 11:00
10:00
16:00
A-gruppa
16:00 - 17:30
Egentrening

B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
A-gruppa
16:00 - 17:30
17:00
B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny

C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars

A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
A-gruppa
Spinning
17:00 - 18:00

C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars

A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
18:00
19:00
20:00

Mandag

  • B-gruppa
    17:30 - 18:30
  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Onsdag

  • A-gruppa
    17:00 - 18:00
  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Torsdag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30
  • B-gruppa
    17:30 - 18:30

Fredag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Lørdag

  • A-gruppa
    09:00 - 11:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
A-gruppa
09:00 - 11:00
10:00
16:00
A-gruppa
16:00 - 17:30
Egentrening
A-gruppa
16:00 - 17:30
17:00
A-gruppa
Spinning
17:00 - 18:00
18:00
A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
19:00
20:00

Mandag

  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Onsdag

  • A-gruppa
    17:00 - 18:00
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Torsdag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Fredag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Lørdag

  • A-gruppa
    09:00 - 11:00
No events available!
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
18:00

Mandag

  • B-gruppa
    17:30 - 18:30

Torsdag

  • B-gruppa
    17:30 - 18:30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars
C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars
18:00

Mandag

  • C-gruppa
    17:45 - 18:30

Onsdag

  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
No events available!

 

Neste stevne