banner-topp-2

Kurs

Påmelding til kurs gjøres via denne linken(trygg i vann).

C-gruppa

C gruppen har som mål å lære seg basis svømmeferdigheter i alle 4 svømmearter. Ha det gøy på trening.

B-Gruppa

B gruppen har som mål å utvikle svømmeartene videre. Begynne med Butterfly og mer teknisk forståelse i alle ledd.

A-Gruppa

A gruppen har som mål UM/ÅM. Mengdetrening i alle ledd men fokus på å fortsatt ha det morsomt. Oppmøte på trening 3-4 dager i uken ønskelig

 

 

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
A-gruppa
09:00 - 11:00
10:00
16:00
A-gruppa
16:00 - 17:30
Egentrening

B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
A-gruppa
16:00 - 17:30
17:00
Kurs
Sel
17:00 - 17:45
Jenny

B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny

C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars

A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
Kurs
Sel
17:00 - 17:45
Jenny

A-gruppa
Spinning
17:00 - 18:00

Kurs
Sjøløve
17:45 - 18:30
Jenny

C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars

A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
18:00
19:00
20:00

Mandag

  • Kurs
    17:00 - 17:45
  • B-gruppa
    17:30 - 18:30
  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Onsdag

  • Kurs
    17:00 - 17:45
  • A-gruppa
    17:00 - 18:00
  • Kurs
    17:45 - 18:30
  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Torsdag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30
  • B-gruppa
    17:30 - 18:30

Fredag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Lørdag

  • A-gruppa
    09:00 - 11:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09:00
A-gruppa
09:00 - 11:00
10:00
16:00
A-gruppa
16:00 - 17:30
Egentrening
A-gruppa
16:00 - 17:30
17:00
A-gruppa
Spinning
17:00 - 18:00
18:00
A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
A-gruppa
18:30 - 20:30
Lars Magnus, Anne og Elin
19:00
20:00

Mandag

  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Onsdag

  • A-gruppa
    17:00 - 18:00
  • A-gruppa
    18:30 - 20:30

Torsdag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Fredag

  • A-gruppa
    16:00 - 17:30

Lørdag

  • A-gruppa
    09:00 - 11:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
Kurs
Sel
17:00 - 17:45
Jenny
Kurs
Sel
17:00 - 17:45
Jenny

Kurs
Sjøløve
17:45 - 18:30
Jenny
18:00

Mandag

  • Kurs
    17:00 - 17:45

Onsdag

  • Kurs
    17:00 - 17:45
  • Kurs
    17:45 - 18:30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
B-gruppa
17:30 - 18:30
Jenny
18:00

Mandag

  • B-gruppa
    17:30 - 18:30

Torsdag

  • B-gruppa
    17:30 - 18:30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17:00
C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars
C-gruppa
17:45 - 18:30
Lars Magnus, Jenny, Anne og Lars
18:00

Mandag

  • C-gruppa
    17:45 - 18:30

Onsdag

  • C-gruppa
    17:45 - 18:30
No events available!

Trenere

Please specify image url.

Lars Magnus Walløe

Hovedtrener

+(47) 920 93 945

Please specify image url.

Anne Sveen

Trener

Please specify image url.

Jenny H. Gomnes

Trener

Please specify image url.

Lars Haakon Bakken

Trener

Please specify image url.

Elin Skjærmoen Rua

Trener